Sitedeki Yeriniz : Ana Sayfa » Haberler » Vali Çiçek, “Milet Bahçesi, Ardahan’a hayat veren bir proje”

Vali Çiçek, “Milet Bahçesi, Ardahan’a hayat veren bir proje”

 Fotoğraf

Vali Çiçek, “Milet Bahçesi, Ardahan’a hayat veren bir proje”

Ardahan Valisi Hayrettin Çiçek, yapımı devam eden Millet Bahçesi Projesi kapsamında, çalışmaları tamamlanan sosyal dinlenme alanlarında incelemede bulundu.

Millet Bahçesi Projesi kapsamında, mesire alanı, çocuk oyun parkları, spor yapma alanları, yürüyüş yolları, bisiklet sürüş yolları ve yeşil alanlarda çalışmalar tamamlanarak halkın kullanımına açık hale getirildi.

Vali Yardımcısı V. Semih Cembekli ve Özel İdare Genel Sekreteri Murat Bilal Emin ile birlikte alanda inceleme yapan Vali Hayrettin Çiçek, halkın kullanmaya başladığı millet bahçesinin bakımı ve güvenliğinin sağlanması konularında gerekli çalışmaların hızlı bir şekilde yapılması yönünde ilgililere talimatlar verdi.

Vali Çiçek, Kura nehri ve Ardahan Kalesi ile entegre edilen sosyal donatı alanlarına sahip Millet Bahçesinin, mesire alanı, dinlenme alanları, çocuk oyun parkları, spor alanları, yürüyüş ve bisiklet sürüş yolları ile Ardahan’a hayat veren bir proje olduğunu söyledi.


20:10, 01.05.2024


Haber Yorumları

DOĞU GÜNEŞİ GAZETESİ ARDAHAN'DA GÜNLÜK YAYIN YAPAN MÜSTAKİL VE SİYASİ BİR GAZETEDİR. İLETİŞİM; SAHİBİ VE GENEL YAYIN YÖNETMENİ MEMET AVŞAR; 05414757500